Seba0305

Dołączył: 15 Sty 2008
Posty: 509

Skąd: Łowce

PostWysłany: Pią 14:53, 15 Sie 2008    Temat postu: Polska - Brazylia (16.08; 14:00)

PostWysłany: Pią 14:56, 15 Sie 2008    Temat postu:

jesli bedziemy grac tak jak z serbia, a brazylia tak slobo jak ostatnio to wszytsko jest mozliwe :) 3mam kciuki :D

Katrin281
Podszeptywacz

Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 210

PostWysłany: Pią 17:00, 15 Sie 2008    Temat postu:

A ja sobie trochę pofilozofują ;D

Polacy mają już nad Brazylijczykami przewagę mentalną. Brazylia przegrała najpierw w Final Six, teraz z Rosją i widać, że są z lekka podłamani. I podczas gdy po ostatnich porażkach, ich pewność siebie leci w dół, nasza - razem z formą - zwyżkuje. Poza tym, jest kwestia tego, czy w pierwszym składzie Canarinhos wyjdzie Giba. Jeśli nie, nasza przewaga rośnie. Giba jest liderem w drużynie Brazylii. Mam wrażenie, że bez niego na boisku reszta troszkę przestaje wierzyć, że mogą coś zdziałać. Zwłaszcza z taką grą, jaką ostatnio pokazali Polacy. A jeśli nawet Rezende wpuściłby go na zmianę w jakiejś krytycznej sytuacji, to rozegranym Polakom już nic nie zagrozi.
Zanosi się też, na pojedynek: Igła - Sergio. Obaj będą szaleć w obronie.
Ja mimo wszystko, jestem pozytywnie nastawiona przed tym meczem. Już chłopcy im pokażą, jak się gra w siatkówkę :)

Się rozpisałam ;D

Katrin281

Posty: 210

PostWysłany: Sob 17:10, 16 Sie 2008    Temat postu:

:/ No dobra... moje myślenie nie na wiele sie zdało... Gdyby nie ten pierwszy set... Było widać na początku, że Brazylijczycy aż tak pewni nie są. I Giba wrócił do pierwszej szóstki... Ale chłopaki dzielnie się trzymali. Mimo wszystko bije od nich ta radosć z gry :)
Igła mi coraz bardziej imponuje. Moim zdaniem zdecydowanie wygrał dzisiejszy pojedynek z Sergio. Szkoda tylko, że nie ze wszystkich piłek, które wybronił udało się wyprowadzić skuteczną kontrę. Ale nic to, Igła gra jak z nut :D
Nie ma co się załamywać, trza odważnie iść dalej i stawić czolo Ruskom. Będzie bój!

Seba0305

Posty: 509

Skąd: Łowce

PostWysłany: Sob 18:49, 16 Sie 2008    Temat postu:

Niestety nie udało się, ale nie ma się czym przejmować. Trzeba dobrze ich taktykę rozpoznać, żeby coś zdziałać.

Marta

Posty: 400

PostWysłany: Sob 19:01, 16 Sie 2008    Temat postu:

hmmm... gdyby nie ten pirwszy set.... ale juz za pozno na gdybanie... niestety przegralismy - chociaz ta walke ktora pokazli nasi w pierwszym secie - cudo :) grli jak rozny z rownym - ale wiecej szczescia mieli brazylijczycy... trezba sie zebrac i zagarac dobry mecz z rosja :) bedzie dobrze

Katrin281

Posty: 210

PostWysłany: Sob 19:42, 16 Sie 2008    Temat postu:

Mam nadzieję, że szybko będziemy mieli okazję znów zobaczyć minę Rezende, kiedy jest bliski płaczu - jak w pierwszym secie ;)
No, chyba, że wcześniej ktoś wywali Brazylijczyków z turnieju. To by była sensacja :D

Wyświetl posty z ostatnich:    Zobacz poprzedni temat : Zobacz następny temat
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Siatkarskie Strona Główna -> IO w Pekinie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)